Joanna Pracka – psycholog, psychoterapeuta. Absolwentka czteroletniej Szkoły Psychoterapii w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym zgodnej ze standardami Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Wykształcenie w zakresie psychologii i psychoterapii, które cały czas doskonali, wykorzystuje w pracy z pacjentami. Swoją pracę psychoterapeutyczną poddaje regularnej superwizji grupowej i indywidualnej.

Doświadczenie zawodowe obejmuje prowadzenie psychoterapii indywidualnej, konsultacji psychologicznych oraz konsultacji dla par i małżeństw. Posiada doświadczenie w pracy terapeutycznej z osobami po przebytych kryzysach psychicznych na dziennym oddziale psychiatrycznym. Prowadzi również konsultacje oraz wspiera osoby przechodzące kryzys związany z wkraczaniem w wiek średniej i późnej dorosłości. Prowadziła również zajęcia psychoedukacyjne oraz szkolenia w zakresie problemów z komunikacją - cykl szkoleń doskonalących umiejętność skutecznego słuchania dla osób udzielających wsparcia.

Udziela pomocy w sytuacjach takich jak: zaburzenia zdrowia psychicznego, zaburzenia nerwicowe, bezsenność, stany lękowe, natręctwa, depresja, zaburzenia osobowości, kryzysy życiowe, trudności w relacjach z innymi ludźmi, brak satysfakcjonujących związków, trudne i urazowe doświadczenia z okresu dzieciństwa.

Szkolenia zawodowe:

  • Czteroletnia Szkoła Psychoterapii w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym
  • Dwuletnie Studium Socjoterapii i Treningu Interpersonalnego w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym
  • Kurs szkolenia zawodowego Socjoterapia i Psychoprofilaktyka w Placówkach Oświatowych organizowany przez Centrum Edukacji Doskonalenia i Rozwoju Ośrodek Szkolenia Kadr Oświatowych w Krakowie

Liliana Chrząszcz – psychoterapeuta, kurator sądowy. Swoje umiejętności zawodowe i doświadczenia wykorzystuje w przypadku pracy z osobami w sytuacji kryzysów życiowych, utraty bliskiej osoby, zaburzeniach zdrowia, stanach lękowych, depresjach, trudnościach w budowaniu szczęśliwych i satysfakcjonujących związków, konfliktów rodzinnych i małżeńskich oraz innych.

Wykonuje pracę psychoterapeuty w Klinice Leczenia Niepłodności „Invicta”, gdzie prowadzi ponadto spotkania psychoedukacyjno-informacyjne na temat radzenia sobie z sytuacją braku potomstwa.

Obecnie prowadzi również psychoterapię indywidualną z osobami po przebytych kryzysach psychicznych i hospitalizacjach na oddziale psychiatrycznym.

Wykształcenie psychoterapeutyczne, które cały czas pogłebia i doskonali w powiązaniu z dużym doświadczeniem życiowym wykorzystuje w pracy z rodzinami.

Szkolenia zawodowe w zakresie psychoterapii:

  • Program Edukacji Psychologicznej w Zakresie Psychoterapii, Psychoedukacji i Rozwoju Osobistego -realizowany przez Ośrodek Kształcenia Ustawicznego Nauczycieli Polskiego Stowarzyszenia Psychologów Praktyków (nr w rejestrze 12/ASII/2003)
  • ukończenie Studium Treningu Grupowego I Edukacji O Człowieku, Jego Rozwoju, Zdrowiu I Patologii w Instytucie Treningu i Edukacji Psychologicznej Andrzej Szulc
  • Szkoła Psychoterapii Psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym

Obecnie w tracie szkolenia przygotowującego do certyfikatu psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychologicznego w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym.

Swoją pracę poddaje superwizji u superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychologicznego

© Copyright by RudyValid XHTML 1.0 TransitionalPoprawny CSS!